Радa експертів-патологів на базі Національного інституту раку

09 червня 2017 року на базі Національного інституту раку було проведено чергову Раду експертів-патологів за підтримки компанії Такеда Україна! Участь у семінарі прийняли близько 20 гістологів з різних куточків України. Цього разу до вже постійних учасників з Києва, Черкас, Харкова, Одеси, Дніпра приєдналися учасники з Кропивницкого та Чернівців.

Ми розпочали з апдейту інформації про подальшу долю пацієнтів, матеріал яких було розглянуто під час попередньої ради. Серед пацієнтів, у яких було встановлено остаточний діагноз або були дані чіткі рекомендації з приводу подальшого діагностичного пошуку, було досягнуто позитивної відповіді на терапію.
Під час Ради кожним з учасників було представлено 1-2 випадки складних діагностичних ситуацій, які викликали палку дискусію,  завершену прийняттям спільного рішення стосовно діагнозу та подальшого  проведення імуногістохімічних досліджень! Серед 8 представлених випадків у 6 ситуаціях вдалося досягти миттєвої згоди експертів.
Після завершення Ради експертів ми отримали палкий фідбек та прохання щодо більш широкого інформування про проведення наступних рад, що підтверджує важливість та актуальність таких подій!
Слідкуйте за інформацією щодо часу та місця проведення наступного заходу на даному сайті та у ФБ.
Ми дякуємо усім, хто прийняв участь у семінарі, нашим модераторам та компанії Такеда-Україна за підтримку в організації цієї події!