Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції

з міжнародною участю

«Сучасні підходи до діагностики та лікування

лімфопроліферативних захворювань»,

 

яка відбудеться 10-11 жовтня 2019 року  у м. Києві

 

УСТАНОВИ-ОРГАНІЗАТОРИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:

Національний інститут раку

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»

Асоціація онкогематологів України

Місце проведення:

м. Київ, вул. Госпітальна  12, готель “President Hotel”

Мета конференції:

поновлення знань з наукових та практичних аспектів діагностики та лікування лімфом.

 

МОВА КОНФЕРЕНЦІІЇ:    українська, англійська, російська.

 

У рамках конференції буде висвітлено основні досягнення в галузі онкогематології у світі та Україні. Для участі в заході запрошуються лікарі-гематологи, онкологи, гістологи та радіологи. Конференція традиційно буде проведена за участі провідних міжнародних спеціалістів в галузі діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань.

Також планується розгляд клінічних випадків за участю міжнародних експертів за темами: лікування лімфоми Ходжкіна, неходжкінських лімфом, амілоїдозу та хронічного лімфолейкозу. Ви матимете змогу презентувати власні клінічні випадки (англійська мова в приоритері) та отримати коментарі провідних спеціалістів міжнародного рівня. Просимо насилати заявку на презентацію клінічного випадку за адресою hematology@unci.org.ua.

Вперше в рамках конференції окремі доповіді будуть присвячені ролі ВДХТ з підтримкою СКПК при різних видах лімфом.

Адреса оргкомітету: Національний інститут раку, вул. Ломоносова 33/43, м. Київ, 03022, Україна

Електронна пошта: hematology@unci.org.ua

Конференція внесена в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проведені у 2019 році (затверджений Міністерством охорони здоров’я України)

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України за № 332 від 20.11.1991 р. запрошення являється офіційним документом для оформлення відрядження.

 

ОРГКОМІТЕТ