Мультидисциплінарний семінар на тему: «Oсобливості лабораторної діагностики CD30 + ЛІМФОМ»

22 лютого 2018 року в Музеї історії медицини (м. Київ, вул Б. Хмельницького, 37) за підтримки компанії Такеда Україна відбувся черговий мультидисциплінарний семінар на тему: «ОСОБЛИВОСТІ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ CD30 + ЛІМФОМ».

Цього разу до семінару долучились спеціалісти з 10 регіонів України. Семінар було розпочато з інформації про подальшу долю пацієнтів, матеріал яких було розглянуто під час попередньої зустрічі.

Вперше на семінарі представлено 2 доповіді, які були присвячені імуногістохімічній діагностиці лімфом.

В рамках семінару представлені складні діагностичні випадки, які викликали палку дискусію, завершену прийняттям спільного рішення стосовно діагнозу та подальшого проведення імуногістохімічних досліджень.

Після завершення семінару ми отримали пропозиції щодо подальшої співпраці в цьому напрямку та необхідності проведення таких заходів.

Проведення наступного семінару планується на травень 2018 року.  Інформація щодо часу та місця проведення буде опублікована на даному сайті та у ФБ.

Ми дякуємо усім, хто прийняв участь у семінарі, нашим модераторам та компанії Такеда-Україна за підтримку в організації цієї події та запрошуємо до подальшої співпраці!